PASLAUGOS

HILL specializuojasi darbuotojų kompetencijų vertinimo; ugdymo; vadybos, personalo vadybos ir organizacijų vystymo bei darbuotojų paieškos ir atrankos srityse.

Paprasčiausia susisiekti su mumis tiesiogiai ir aptarti, kuo galime būti vertingi jūsų organizacijai.

Personalo paieška ir atranka

Kiekvienoje įmonėje yra gabių žmonių, kurie kuria kompanijos sėkmę. HILL kartu su Jumis suformuos idealaus kandidato profilį ir naudojant visą savo įrankių asortimentą pateiks galutinį sąrašą, kad galėtumėte išsirinkti. Tai sutaupo laiko, pinigų ir energijos norint suformuoti savo svajonių komandą.

Galutinio įdarbinimo sprendimo konsultacija

Padėsime objektyviai įvertinti ir pasirinkti tinkamiausią kandidatą iš jūsų jau turimo galutinio kandidatų sąrašo. Įvertinsime kandidatų stiprybes, galimas rizikas, motyvuojančius faktorius, suderinamumą su tiesioginiu vadovu bei kitus bruožus, nulemiančius kandidato tinkamumą pozicijai ir komandai.

Kompetencijų vertinimu paremta paieška ir atranka

Darbuotojų paieška ir atranka nuo A iki Z, pradedant detaliu pozicijos profilio sudarymu, paieškos strategijos kūrimu ir baigiant išsamiu kandidatų kompetencijų vertinimu, HILL konsultanto pagalba priimant galutinį sprendimą ir efektyviai įvedant pasirinktą kandidatą į poziciją.

Tiesioginė paieška

Tiesioginė paieška skirta pasiekti kandidatus, kurie patys naujos darbo pozicijos neieško.

Vertinimo centras

Vertinimo centras yra, ko gero, patikimiausias metodas darbuotojų įgūdžiams įvertinti realiose situacijose.

Personalo ugdymas

Jūs jau turite komandą, kuri veikia gana gerai, tačiau vis dar yra galimybių tobulėti. HILL metodai užtikrina objektyvų jūsų darbuotojų individualių ir kolektyvinių stiprybių bei silpnybių įvertinimą. Kartu su Jumis mes dirbame, kad sukurtumėme strategiją, kaip toliau ugdyti savo darbuotojus, formuojant veiksmingesnę komandą ir supaprastinant darbo procesus.

HILL kompetencijų analizė

HILL kompetencijų analizė yra pagrindinis HILL vertinimo įrankis, naudojamas siekiant įvertinti tiek individualius asmens bruožus, tiek tarpusavio suderinamumą. 

Pardavimo komandos auditas

Tyrimais nustatyta, kad „statistinėje“ pardavimo komandoje, dirbančioje toje pačioje rinkoje, su tokiais pat produktais ar paslaugomis ir panašiais klientais, geriausias ir prasčiausias individualus pardavimo rezultatas skiriasi vidutiniškai 4 kartus, tad akivaizdu, kad tam tikri asmeniniai skirtumai (žinių, įgūdžių, požiūrio, motyvacijos, asmeninių savybių) nulemia skirtumus pardavimo specialistų elgesyje ir rezultatuose.

Pokyčių programos

Verslas ir darbuotojų kiekis sparčiai auga, nusprendėte optimizuoti ar atnaujinti pardavimo procesą, keičiate įmonės struktūrą, jungiate ar atskiriate įmones, diegiate motyvacinę sistemą ar inicijuojate kitus pokyčius, kurie neišvengiamai palies ir darbuotojus – pasinaudokite per dešimtmečius HILL sukaupta patirtimi ir pasiekite norimų tikslų efektyviau remdamiesi laiko patikrintais ir klientų jau įvertintais metodais.

Tyrimai organizacijoje

Tobulinti galime tai, ką galime išmatuoti. O išmatuoti galime daug – darbuotojų įsitraukimo lygį, procesų efektyvumą, personalo struktūros efektyvumą, vadovo ir pavaldinių ar visos komandos tarpusavio suderinamumą, specifinius sėkmingiausių darbuotojų bruožus, kuriuos žinodami į savo komandą galite rinktis žmones ar ugdyti esamus ženkliai efektyviau.

Ugdymo centras

Ugdymo centre mokymasis vyksta išskirtinai per praktiką – galima ugdyti tam tikrus individualius įgūdžius, tokius kaip delegavimas, grįžtamojo ryšio teikimas, derybos ir panašius ar darbo komandoje, tokius, kaip bendrų sprendimų priėmimas, projektų planavimas, verslo situacijų sprendimas, efektyvi komunikacija ir kitus.

Vadovų komandos auditas

Turbūt sutiksite, kad vadovo gebėjimas atskleisti darbuotojų talentus, tinkamai juos nukreipti, ugdyti ir įkvėpti išskirtiniams pasiekimams didžiąja dalimi nulemia ir visos komandos efektyvumą bei rezultatus.

Organizacijos valdymas, strategija ir pokyčiai

Verslo pasaulyje stovėjimas vieta gali būti sulyginamas su judėjimu atgal. "HILL" organizacijos valdymo, strategijos ir pokyčių modulis sukurtas tam, pokyčių ir inovacijų planas būtų sudarytas būtent Jūsų įmonei, kuris užtikrintų sėkmę ateityje. Net mažiausi pokyčiai gali būti reikšmingi, ir mes dirbame su Jumis kiekviename žingsnyje, kuriame dėmesys sutelkiamas į žmones, siekiant užtikrinti, kad transformacija nebūtų tik žodis, bet taip pat bus priimtinas Jūsų organizacijos narių ir galiausiai taptų tikrovė.

Personalo vadyba

Visas personalo skyriaus funkcijas galite gauti iš vienų rankų.

Karjeros konsultavimas ir koučinga

Pasikeitimai gali būti fantastinis dalykas, tačiau reikia atsižvelgti ar jūs darote teisingus pokyčius - ypač atsižvelgiant į jūsų karjerą. HILL siūlo karjeros konsultacijas, kuriose pasveriami Jūsų tikslai ir sulyginami su Jūsų stiprybėmis ir silpnybėmis. Kai suprasime ko Jūs siekiate, mes Jums parodysime kelius ir būdus pasiekti užsibrėžtus tikslus ir gyvenimo darbo viziją.

Individualus ugdymas

Kompetencijų vertinimu paremtas individualus ugdymas yra ypač veiksmingas, kadangi atsižvelgiant į tai, kas konkrečiu metu vertingiausia, naudojami mokymo, koučingo, mentorystės ir konsultavimo metodai, o pokyčiai ugdomojo elgesyje ir rezultatuose išmatuojami objektyviai.

Koučingas, moderavimas

Individualios ar komandinės koučingo sesijos padeda efektyviau rasti sprendimų verslo situacijose ir imtis tikslingų veiksmų joms spręsti.