Grįžti į apžvalgą

Galutinio įdarbinimo sprendimo konsultacija

Sėkmingas darbuotojų suderinimas

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra jūsų įmonė didelė ar maža, gali būti sudėtinga sutelkti darbuotojus, sugebančių dirbti kartu komandoje. "HILL Match-Up" analizė, padeda surasti suderinamus darbuotojus ir esamos komandos suderinimas tampa daug paprastesnis.

Naudodamiesi savo psichologinėmis priemonėmis, mes vertiname jūsų darbuotojų suderinamumą ir nurodome būdus, kaip įveikti konfliktines situacijas  ir asmenybės skirtumus. Mūsų ekspertai atvirai aptaria analizės rezultatus su jūsų darbuotojais, užtikrindami, kad jie gauna tai ko reikia formuojant kolektyvą ir pasiekiant savo įmonės tikslų. Išbandykite mūsų "Match-Up" analizę ir netrukus jūsų  darbuotojai dirbs kartu sklandžiai ir efektyviai.

Personalo paieška ir atranka

Kiekvienoje įmonėje yra gabių žmonių, kurie kuria kompanijos sėkmę. HILL kartu su Jumis suformuos idealaus kandidato profilį ir naudojant visą savo įrankių asortimentą pateiks galutinį sąrašą, kad galėtumėte išsirinkti. Tai sutaupo laiko, pinigų ir energijos norint suformuoti savo svajonių komandą.

Galutinio įdarbinimo sprendimo konsultacija

Padėsime objektyviai įvertinti ir pasirinkti tinkamiausią kandidatą iš jūsų jau turimo galutinio kandidatų sąrašo. Įvertinsime kandidatų stiprybes, galimas rizikas, motyvuojančius faktorius, suderinamumą su tiesioginiu vadovu bei kitus bruožus, nulemiančius kandidato tinkamumą pozicijai ir komandai.

Golden Selection

the proactive form of recruitment consultancy

The HILL Golden Selection offer provides you with a consultant and a service provider that constitutes the perfect interface between you as a company and your potential employees. Here we focus on working with high-potential candidates over the long term and getting them placed at select companies within our comprehensive network.

HILL_BEST FIT

Put the pieces of the puzzle together with HILL_BEST FIT

Are you on the market for an analysis tool that allows you to objectively determine how to best set up your team? Look no further than the HILL BEST FIT analysis!

Kompetencijų vertinimu paremta paieška ir atranka

Darbuotojų paieška ir atranka nuo A iki Z, pradedant detaliu pozicijos profilio sudarymu, paieškos strategijos kūrimu ir baigiant išsamiu kandidatų kompetencijų vertinimu, HILL konsultanto pagalba priimant galutinį sprendimą ir efektyviai įvedant pasirinktą kandidatą į poziciją.

Onboarding - HILL Take off

Onboard your new team member

40 % of employees who left their jobs voluntarily do so within 6 months of starting in the position. The 2 most prominent reasons are culture and opportunity mismatch.

Online Matching

Online matchmaking—of the professional sort!

In today’s modern age, online tools are a valuable resource in just about every aspect of professional life, even in the hiring process. Of course, the internet also means you more than likely receive even greater numbers of applications compared to companies in the pre-internet age, so we’ve designed a tool that helps pre-select the best applicants.

Tiesioginė paieška

Tiesioginė paieška skirta pasiekti kandidatus, kurie patys naujos darbo pozicijos neieško.

Vertinimo centras

Vertinimo centras yra, ko gero, patikimiausias metodas darbuotojų įgūdžiams įvertinti realiose situacijose.